Grupa

Grupa BNS jest funduszem inwestycyjnym w sektorze private equity skupiającą młode i dynamicznie rozwijające się firmy pod parasolem własnego finansowania oraz szerokiego know-how. 

Od ponad 10 lat inwestujemy w przemysł i wspieramy młode firmy w osiąganiu jak najdynamiczniejszych wykresów wzrostowych. Specjalizujemy się w młodych firmach z dużym potencjałem rozwojowym, finansowaniu bezpośrednim jak i za pomocą narzędzi którymi dysponujemy w całej grupie.

Business Networking & Solutions to nasza filozofia mówiąca o tym że do budowania biznesu potrzebny jest networking oraz znajdowanie rozwiązań i tym się cechujemy, dążymy do rozwiązania każdego zagadnienia biznesowego w jak najoptymalniejszy sposób za pomocą sieci kontaktów zarówno wewnątrz grupy jak i poza nią.
BNS to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w inwestowaniu w polskie firmy.

Grupę BNS tworzą:
ATMSolutions,
Fabryka w chmurach,
Motoequipment,
GiftFactory,
RedChair,
MAGLO
Novo Group,
FineWoodenCreations,
WoodenMood,
oraz portal ByTheWay.

Nasz zespół to starannie dobrani specjaliści wyróżniający się pasją i zaangażowaniem.

Jako grupa firm oferujemy szeroki wachlarz usług i gwarantujemy najwyższy poziom ich wykonania.
Nie boimy się wyzwań, a naszym głównym celem jako każda z firm jest zadowolenie klientów, jako cała grupa natomiast, najdynamiczniejsza tendencja wzrostowa młodej firmy należącej do grupy, dlatego też chętnie podejmujemy się wyzwań w niestandardowych branżach, czasem również nie związanych z głównym nurtem grupy.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, zgłoś się do nas, a dołożymy największych  starań aby Twoje oczekiwania zostały spełnione.

Pamiętaj! Dla nas każde zagadnienie jest wyjątkowe!